Naslovnica arrow Natjecanje 2006 arrow Objava za medije 22 Studeni 2017

Vladka Maeka 2, 10 450 Jastrebarsko tel, fax: (01) 6281-501
Matini broj: 3116468 iro raun: 2390001-1100021918

Broj: 38 / 2006 Jastrebarsko, 19. lipnja 2006. godine

Predmet: 7. Dravno natjecanje vatrogasne mladei RH, Jastrebarsko 30.06.-02.07. 2006. godine;

- obavijest -

Poštovani,

ovim putem elja nam je upoznati Vas sa pripremama za predstojee VII. Dravno natjecanje vatrogasne mladei Republike Hrvatske koje e se odrati u Doasnikoj školi u Jastrebarskom od 30. lipnja do 02. srpnja 2006. godine. Natjecanje organizira Hrvatska vatrogasna zajednica, pod visokim pokroviteljstvom predsjednika Vlade Republike Hrvatske dr. Ive Sanadera uz supokrovitelje natjecanja upana Zagrebake upanije mr. Stjepana Koia, te gradonaelnika grada Jastrebarskog g. Borisa Klemenia. Organizaciju natjecanja provodi VZG Jastrebarsko u suradnji sa Doasnikom školom u Jastrebarskom i VZ Zagrebake upanije.

Na natjecanju e sudjelovati 107 odjeljenja vatrogasne mladei, te desetak gostujuih odjeljenja iz Austrije, Njemake, Slovenije, Maarske, BiH, Italije... što je ukupno preko 1600 natjecatelja, sudaca i gostiju.

Program natjecanja zapoeti e ve 28. lipnja 2006. godine sveanim koncertom vatrogasnih puhakih orkestara DVD-a Cvetkovi, Gornji Desinec, Stankovo, Domagovi i Plešivica te tamburaškog orkestra DVD-a abdin. Koncert e se odrati u kino dvorani Centra za kulturu u Jastrebarskom s poetkom u 20,00 h. Koncert organiziraju VZG Jastrebarsko i Zajednica kulturno umjetnikih udruga grada Jastrebarskog.

U etvrtak, 29. lipnja svoju sjednicu odrati e Organizacijski odbor natjecanja u Gradskoj vijenici u Jastrebarskom s poetkom u 12,00 h. Nakon sjednice za lanove Organizacijskog odbora  biti e uprilien  prijem kod gradonaelnika g. Borisa Klemenia.

Program samoga natjecanja koji zapoinje u petak slijedi u nastavku:

Petak, 30. lipnja 2006.

Od 17,00 h - dolazak natjecateljskih odjeljenja, smještaj, doasnika škola HV u Jastrebarskom

Subota, 1. srpanj 2006.:

8-16 h:   Natjecanje vatrogasne mladei, doasnika škola HV u Jastrebarskom

10-16 h: Igre vatrogasne mladei, doasnika škola HV u Jastrebarskom

20.00-23.30: Zabavna veer, grupa "TEMPERA", doasnika škola HV u Jastrebarskom; u sluaju kiše disco club "Saturn" - Donji Desinec

Nedjelja, 2. srpanj 2006.:

10-11.30 h: Sveano proglašenje rezultata i zatvaranje natjecanja, doasnika škola HV u Jastrebarskom; nastup Puhakog orkestra VZG Jastrebarsko i Svetojanskih maoretkinja

Za sve dodatne informacije molimo Vas da kontaktirate ured VZG Jastrebarsko.

Uz zahvalu na dosadašnjoj suradnji srdano Vas pozdravljamo!

Zapovjednik

Vedran Borievi, ing.