Naslovnica arrow Natjecanje 2006 arrow Objava za medije 23 Lipanj 2017

Vladka Mačeka 2, 10 450 Jastrebarsko tel, fax: (01) 6281-501
Matični broj: 3116468 Žiro račun: 2390001-1100021918

Broj: 38 / 2006 Jastrebarsko, 19. lipnja 2006. godine

Predmet: 7. Državno natjecanje vatrogasne mladeži RH, Jastrebarsko 30.06.-02.07. 2006. godine;

- obavijest -

Poštovani,

ovim putem želja nam je upoznati Vas sa pripremama za predstojeće VII. Državno natjecanje vatrogasne mladeži Republike Hrvatske koje će se održati u Dočasničkoj školi u Jastrebarskom od 30. lipnja do 02. srpnja 2006. godine. Natjecanje organizira Hrvatska vatrogasna zajednica, pod visokim pokroviteljstvom predsjednika Vlade Republike Hrvatske dr. Ive Sanadera uz supokrovitelje natjecanja Župana Zagrebačke županije mr. Stjepana Kožića, te gradonačelnika grada Jastrebarskog g. Borisa Klemenića. Organizaciju natjecanja provodi VZG Jastrebarsko u suradnji sa Dočasničkom školom u Jastrebarskom i VZ Zagrebačke županije.

Na natjecanju će sudjelovati 107 odjeljenja vatrogasne mladeži, te desetak gostujućih odjeljenja iz Austrije, Njemačke, Slovenije, Mađarske, BiH, Italije... što je ukupno preko 1600 natjecatelja, sudaca i gostiju.

Program natjecanja započeti će već 28. lipnja 2006. godine svečanim koncertom vatrogasnih puhačkih orkestara DVD-a Cvetković, Gornji Desinec, Stankovo, Domagović i Plešivica te tamburaškog orkestra DVD-a Čabdin. Koncert će se održati u kino dvorani Centra za kulturu u Jastrebarskom s početkom u 20,00 h. Koncert organiziraju VZG Jastrebarsko i Zajednica kulturno umjetničkih udruga grada Jastrebarskog.

U četvrtak, 29. lipnja svoju sjednicu održati će Organizacijski odbor natjecanja u Gradskoj vijećnici u Jastrebarskom s početkom u 12,00 h. Nakon sjednice za članove Organizacijskog odbora  biti će upriličen  prijem kod gradonačelnika g. Borisa Klemenića.

Program samoga natjecanja koji započinje u petak slijedi u nastavku:

Petak, 30. lipnja 2006.

Od 17,00 h - dolazak natjecateljskih odjeljenja, smještaj, dočasnička škola HV u Jastrebarskom

Subota, 1. srpanj 2006.:

8-16 h:   Natjecanje vatrogasne mladeži, dočasnička škola HV u Jastrebarskom

10-16 h: Igre vatrogasne mladeži, dočasnička škola HV u Jastrebarskom

20.00-23.30: Zabavna večer, grupa "TEMPERA", dočasnička škola HV u Jastrebarskom; u slučaju kiše disco club "Saturn" - Donji Desinec

Nedjelja, 2. srpanj 2006.:

10-11.30 h: Svečano proglašenje rezultata i zatvaranje natjecanja, dočasnička škola HV u Jastrebarskom; nastup Puhačkog orkestra VZG Jastrebarsko i Svetojanskih mažoretkinja

Za sve dodatne informacije molimo Vas da kontaktirate ured VZG Jastrebarsko.

Uz zahvalu na dosadašnjoj suradnji srdačno Vas pozdravljamo!

Zapovjednik

Vedran Boričević, ing.