Naslovnica arrow Vatrogasna tehnika arrow Županijsko vatrogasno natjecanje djece 26 Lipanj 2017
Županijsko vatrogasno natjecanje djece Ispis E-mail
Vanjski suradnik - obradio Brq
Ponedjeljak, 11 Rujan 2006
Županijsko natjecanje

Vatrogasna zajednica Zagrebačke županije organizirala je županijsko vatrogasno natjecanje u kategoriji djece 6-12 godina.

Natjecanje je održano 9. rujna 2006 godine u općini Marija Gorica.

Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 80 ekipa (50 ekipa dječaka i 30 ekipa djevočica) iz 22. vatrogasne zajednice.

Najbolji u kategoriji dječaka bili su članovi DVD-a Andrilovec iz Dugog Sela, Veliki Brezovec iz Gradeca i Deanovec iz Ivanić Grada, dok su kod djevojčica najbolje bile iz DVD-a Buševec iz Velike Gorice, zatim DVD Donja Kupčina iz općine Pisarovina i Sveti Ivan Zelina iz Zeline.

Organizator natjecanja svim učesnicima podijelio je priznanja za sudjelovanje a najboljima diplome za osvojena mjesta, pehare i županijske medalje.

U sklopu natjecanja održano je i obilježavanje 28. kolovoza Dana Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije, svečanom sjednicom predsjedništva i zapovjedništva.

Tom prigodom zaslužnim članicama podijeljene su diplome, njihovim općinama priznanja dok su zahvale dobili općina Marija Gorica za pokroviteljstvo županijskog natjecanja, Hrvatska vatrogasna zajednica za stalan doprinos u razvoju hrvatskog vatrogastva i Zagrebačka županija za posebni doprinos i potporu pri nabavci vatrogasne opreme.

Na kraju svečanosti župan Zagrebačke županije mr. sc. Stjepan Kožić dipl.ing. simbolički je uručio dio opreme koja je nabavljena u zajedničkom financiranju Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije, Zagrebačke županije i općina i gradova koje su ušle u program nabavke opreme.

Josip Novosel, tajnik

Ekipa DVD -a Cvetković koja je osvojila 4. mjesto