Naslovnica arrow Monografija DVD-a 17 Prosinac 2017
Buy soma online overnight cod on norxtabs.com because here your financial status is not important
Gostiju online: 8
Monografija DVD-a Ispis E-mail
Srijeda, 30 Sijeanj 2008

Monografija Dobrovoljnog vatrogasnog Društva Jastrebarsko

1889. - 1997.

thumb_monografija.jpg
Dobrovoljno vatrogasno društvo Jastrebarsko je 1997. godine objavilo svoju monografiju koju je uz pomo pojedinih lanova DVD-a priredio Nino Škrabe.
                Monografija, koju je tiskala „Naklada Slap“ iz Jastrebarskog je velikog formata na 280 stranica te je katalogizirana i moe se pronai pod: ISBN 953-97104-0-5.
               To je, moemo sa sigurnošu rei, više od monografije. Naime, u toj je knjizi osim što je vrlo detaljno opisana povijest društva od osnutka do 1997. godine, prvi put na jednom mjestu je obraena i objavljena povijest našeg grada u opsegu i sa podacima koji se ne mogu pronai niti u jednoj do danas objavljenoj knjizi o Jastrebarskom.
             U elji da povijest grada Jastrebarskog kao i povijest DVD-a Jastrebarsko pribliimo i onim ljudima koji još nemaju ili nisu bili u mogunosti nabaviti monografiju, ovdje objavljujemo gotovo cjeloviti tekst monografije uz poneku sliku. Tekst e biti objavljivan u nastavcima i biti itljiv kada tekst lanka bude povezan sa naslovom - linkom.
             Budui da je monografija DVD-a izuzetno vrijedna knjiga i kao takva jedinstvena meu dobrovoljnim vatrogasnim društvima, a društvo raspolae samo sa ogranienim brojem monografije, krajnje je vrijeme da je naruite.  Za sve one koji ele naruiti monografiju pouzeem po cijeni od samo 160.00 Kn ovdje objavljujemo kontakt:

Za narudbu kliknite ovdje

Za sadraj monografije kliknite ovdje