Naslovnica arrow Vatrene korner arrow Oštarijski Kup 17 Kolovoz 2017
Mateja Medvedovski
Ponedjeljak, 05 Svibanj 2008
thumb_P5030015.JPG

Po prekrasnom proljetnom vremenu, u subotu 03.05., krenule smo autocestom Zagreb - Split, put Oštarija, kako bi prisustvovale I. kupu DVD-a Oštarije.

Atmosfera na putu je bila fantastična, moglo bi se reći i glasna jer su se već od prolaska naplatnih kućica u Jaski orili hitovi Miše Kovača pa bi netko možda pomislio da putujemo na more. No, pod dojmovima još prethodnog kupa, zaboravile smo da idemo u gorske krajeve.

Dolaskom u Oštarije nismo bili točno sigurni preko kojeg to mosta moramo proći, ali ubrzo smo uočili članice DVD-a kako stoje na raskrižju i pokazuju put do stadiona NK Oštarije, gdje se natjecanje odvijalo.

Što se pak tiče samog natjecateljskog dijela ovog kupa, ne možemo reći da smo se baš proslavile. Od 11 ženskih A odjeljenja, "uspjele" smo postići tek 8. mjesto iako smo imale puno bolje vrijeme same vježbe nego na kupu u Sućurcu, no uvijek se potkrade neka greškica koja nas stoji par mjesta na ukupnoj ljestvici rezultata. Na greškama se uči, kaže jedna stara poslovica, pa smo tako i ovoga puta nešto naučile.

Organizatori su napravili odličan posao. A posebne pohvale Mladenu jer smo ga malo "davile" na početku s opremom, pa se nadamo da ništa ne zamjera. Nema uopće sumlje u to da se vidimo i sljedeće godine kada će se zasigurno udvostručiti broj prijavljenih natjecatelja te će kup DVD-a Oštarije početi graditi svoju tradiciju.
Mateja Medvedovski
Klikni na sliku za uvećani prikaz!

<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Komentari (4)
1. 28-06-2008 13:07

ma curke samo naprijed...
samo malo više ozbiljnosti i bit će sve supač..
vidimo se za pol sata u dvd-u :cry
:grin :grin :grin :grin :zzz :zzz :zzz 8) :p :)
Gost

tina
2. 09-05-2008 16:10

Cure...drugi put će biti bolje...nadam se...ne možemo uvijek biti među zadnjima....jednom moramo osvojiti i neko više mjesto...

Silwitch
3. 07-05-2008 10:56

pozdrav
veliki pozdrav članovima dvd-a jastrebarsko a pogotovo članicama ženske natjecateljske A ekipe, cure super ste, svaka vam čast. Nadamo se da se vidimo u Makarskoj.

4. 06-05-2008 20:40

pozdrav
Hm, hm...
Malo ste me izvozale, ali sretan sam što sam vam mogao udovoljiti želju! Nadam se da ste se dobro provele i vidimo se nagodinu! Pozzzz