Naslovnica arrow Događanja arrow Ostala događanja arrow Završetak radova u potkrovlju doma 15 Kolovoz 2018
Slučajna slika
Gostiju online: 7
Jeste li znali
Električne instalacije ne smiju se improvizirati. Ako se kriminalističkom obradom utvrdi da je netko stradao u požaru, nastalom poradi improviziranih instalacija,slijedi kaznena prijava za počinitelja,

Završetak radova u potkrovlju doma Ispis E-mail
Četvrtak, 15 Studeni 2012
dsc02124.jpg

Ovogodišnje Martinje članovi DVD-a Jastrebarsko obaviti će  u subotu 17. ovog mjeseca. Subotnje slavlje obaviti će se uz nazočnost prijateljskog društva iz Dalja i Kaštel Gomilice. U sklopu ove vesele večeri obilježiti će se završetak radova na uređenju potkrovlja u domu.

Članovi dobivaju na upotrebu krasnu veliku  prostoriju za odvijanje društvenog života ,prostoriju sa desetak sprava za fizičku kondiciju, namještenu spavaonicu za prihvat prijateljskih društava, te sanitarni čvor.

Adaptacija ovog prostora počela je pred 4 godine. Financijsku potporu dobili smo od Grada,kao i nekih donatora. Posebno istićemo graditelja Nenada Bohaček, tvrtku Gromel, Florijan, HM promet, kao i članove Društva;Ivana Smolčić , Igora Medvedovski,Mirka Fabijanić, Maria Lukinu,Gorana Batušić.

Dalje nećemo nabrajati. I niz drugih članova dalo je svoj radni prilog. Posebno ističemo da bez iskustvenog voditelja i dobrog poznavaoca građevnih radova te poslovnih veza, Ivana Smolčića ova adaptacija ne bi se tako uspješno završila.

Večer ćemo i obilježiti sjećanjem na potpisivanje posebne Povelje prijateljstva triju društava pred 10 godina.

Uz dolazak sponzora i naših supruga očekujemo ugodnu i veselu večer !

U nastavku dajemo  nekoliko fotografija iz ovog prostora, kao i presliku Povelje !

Foto: V Karas

Klikni na sliku za uvećani prikaz!